45334C Murata Dławik mocy
Symbol Micros:
D SP073/0330.0 MUR
Obudowa: Rys.4500
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 330uH; 20%; prąd: 0.35A; rezystancja: 2.54R; wymiary: 7,3x7,3x3,55m; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 330uH |
| Prąd: | 0,35A |
| Rezystancja: | 2,54Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 330uH |
| Prąd: | 0,35A |
| Rezystancja: | 2,54Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 7,3x7,3x3,55m |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |