Symbol Micros: D SP074/0010.0 TDK
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.B82472G6
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 1.9A; rezystancja: 0.053R; wymiary: 7.3x7.3x4.5mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D SP074/0010.0; D SP074/0010.0/3A
Parametry
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 1,9A
Rezystancja: 0,053 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: EPCOS Symbol producenta: B82472G6103M000 Obudowa dokładna: Rys.B82472G6
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 10uH
Prąd: 1,9A
Rezystancja: 0,053 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 7.3x7.3x4.5mm