B82472G6333M000 TDK Dławik mocy
Symbol Micros:
D SP074/0033.0 TDK
Obudowa: Rys.B82472G6
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 1.15A; rezystancja: 0.15R; wymiary: 7.3x7.3x4.5mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D SP074/0033.0
Parametry
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 1,15A |
| Rezystancja: | 0,15 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: EPCOS
Symbol producenta: B82472G6333M000
Obudowa dokładna: Rys.B82472G6
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5466 |
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 1,15A |
| Rezystancja: | 0,15 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 7.3x7.3x4.5mm |