Symbol Micros: D SP074/0100.0 TDK
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.B82472G6
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 100uH; 20%; prąd: 0.67A; rezystancja: 0.39R; wymiary: 7.3x7.3x4.5mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D SP074/0100.0/0.9A; D SP074/0100.0
Parametry
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 670mA
Rezystancja: 0,39 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: EPCOS Symbol producenta: B82472G6104M000 Obudowa dokładna: Rys.B82472G6
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 670mA
Rezystancja: 0,39 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 7.3x7.3x4.5mm