Dławik mocy SMD; 220uH
Symbol Micros:
D SP124/0220.0
Obudowa: Rys.SP124
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 220uH; 20%; prąd: 0.80A; rezystancja: 0.700R; wymiary: 12x12x4.5mm
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 0,8A |
| Rezystancja: | 0,7 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-09-15
Ilość szt.: 2000
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 0,8A |
| Rezystancja: | 0,7 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12x12x4.5mm |