Dławik mocy SMD; 1000uH
Symbol Micros:
D SP124/1000.0
Obudowa: Rys.SP124
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 1000uH; 20%; prąd: 0.36A; rezystancja: 2.8R; wymiary: 12x12x4.5mm
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1000uH |
| Prąd: | 0,36A |
| Rezystancja: | 2,8 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: PASSIVE TECH
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.SP124
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 30+ | 90+ | 270+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8200 | 1,1700 | 0,8960 | 0,7630 | 0,6990 |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 1000uH |
| Prąd: | 0,36A |
| Rezystancja: | 2,8 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12x12x4.5mm |