Dławik mocy SMD; 47uH
Symbol Micros:
D SP125/0047.0/2.5A
Obudowa: Rys.SP125
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 2.5A; rezystancja: 0.075R; wymiary: 12x12x6mm
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 2,5A |
| Rezystancja: | 75 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: FERROX
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.SP125
Stan magazynowy:
1400 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7400 | 1,7200 | 1,3500 | 1,2300 | 1,1900 |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 2,5A |
| Rezystancja: | 75 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12x12x6mm |