SRF1280A-150M Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D SP127/0015.0 BRNS AUTO
Obudowa: Rys.SRF1280A
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 15uH; 20%; prąd: 5.03A; rezystancja: 0.0333R; wymiary: 12,5x12,5x8mm; Automotive; AEC-Q200; temperatura pracy: -55°C ~ 150°C; odpowiedniki: D SP127/0015.0; DR127-150-R; B82477G4153M; SRR1280-150M
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 15uH |
| Prąd: | 5,03A |
| Rezystancja: | 0,0333Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRF1280A-150M RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SRF1280A
karta katalogowa
Stan magazynowy:
400 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,3800 | 6,6400 | 5,6600 | 5,1900 | 4,9300 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRF1280A-150M
Obudowa dokładna: Rys.SRF1280A
Magazyn zewnętrzny:
55600 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,9300 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 15uH |
| Prąd: | 5,03A |
| Rezystancja: | 0,0333Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 12,5x12,5x8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |