Symbol Micros: D SP127/0033.0 BRNS
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys. SRR1280A
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 3.3A; rezystancja: 0,057R; wymiary: 12,5x12,5x7.5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C; odpowiedniki: B82477G4333M000; D SP127/0033.0/3.23A; D SP127/0033.0/5A; D SP127/0033.0
Parametry
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 33uH
Prąd: 3,3A
Rezystancja: 0,057 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Magazyn zewnętrzny:
400 szt.
ilość szt. 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
400
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Bourns
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 33uH
Prąd: 3,3A
Rezystancja: 0,057 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12.5x12.5x7,5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 125°C