Symbol Micros: D SP127/0100.0 TDK
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.B82477
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 100uH; 20%; prąd: 1.95A; rezystancja: 0,165R; wymiary: 12,8x12,8x8mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; odpowiednik: D SP127/0100.0/3.2A; D SP127/0100.0
Parametry
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 1,95A
Rezystancja: 0,165 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Producent: EPCOS Symbol producenta: B82477G4104M000 Obudowa dokładna: Rys.B82477
Magazyn zewnętrzny:
5600 szt.
ilość szt. 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
400
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK Symbol producenta: B82477G4104M Obudowa dokładna: Rys.B82477
Magazyn zewnętrzny:
96800 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
400
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: TDK
Typ dławika: Mocy
Montaż: SMD
Indukcyjność: 100uH
Prąd: 1,95A
Rezystancja: 0,165 Ohm
Tolerancja [%]: 20%
Wymiary korpusu: 12.8x12.8x8mm
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 125°C