SPM6530T-3R3M TDK Dławik mocy
Symbol Micros:
D SPM6530T-3R3M
Obudowa: Rys.SPM6530
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 3.3uH; 20%; prąd: 7.3A; rezystancja: 29.7mR; wymiary: 7.1x6.5x3mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 3,3uH |
| Prąd: | 7,3A |
| Rezystancja: | 0,0297 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 3,3uH |
| Prąd: | 7,3A |
| Rezystancja: | 0,0297 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 7.1x6.5x3mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |