SRF0905-100Y Bourns Dławik
Symbol Micros:
D SRF0905-100Y
Obudowa: Rys.SRF0905
Dławik; SMD; 10uH; 1.6A; 0.08R; 30%; 0905; 9,2x6x5mm; temperatura pracy: -40°C~105°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0905 |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 1,6A |
| Tolerancja: | 30% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRF0905-100Y
Obudowa dokładna: Rys.SRF0905
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2441 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRF0905-100Y
Obudowa dokładna: Rys.SRF0905
Magazyn zewnętrzny:
51000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7142 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-10
Ilość szt.: 1000
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0905 |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 1,6A |
| Tolerancja: | 30% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |