SRF0905-102Y Bourns Dławik
Symbol Micros:
D SRF0905-102Y
Obudowa: Rys.SRF0905
Dławik; SMD; 1mH; 0.8A; 0.31R; 30%; 0905; 9,2x6x5mm; temperatura pracy: -40°C~105°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0905 |
| Indukcyjność: | 1000uH |
| Prąd: | 0,8A |
| Tolerancja: | 50% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRF0905-102Y
Obudowa dokładna: Rys.SRF0905
Magazyn zewnętrzny:
26000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,8550 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRF0905-102Y
Obudowa dokładna: Rys.SRF0905
Magazyn zewnętrzny:
64000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7142 |
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0905 |
| Indukcyjność: | 1000uH |
| Prąd: | 0,8A |
| Tolerancja: | 50% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |