SRN4026-150M Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D SRN4026-015.0
Obudowa: Rys.SRN4026
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 15uH; 20%; prąd: 0.77A; rezystancja: 144mR; wymiary: 4x4x2.5mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 15uH |
| Prąd: | 770mA |
| Rezystancja: | 144mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRN4026-150M
Obudowa dokładna: Rys.SRN4026
Magazyn zewnętrzny:
15000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4738 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 15uH |
| Prąd: | 770mA |
| Rezystancja: | 144mOhm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 4x4x2.5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |