SRN8040TA-330M Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D SRN8040-033.00
Obudowa: Rys.SRN8040TA BRNS
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 33uH; 20%; prąd: 2.3A; rezystancja: 0.1R; wymiary: 8x8x3.7mm; temperatura pracy: -55°C ~ 125°C; zamiennik: D DJNR8040-033.0; SRN8040-330M; NRS8040T330MJGK
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 2,3A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SRN8040TA-330M
Obudowa dokładna: Rys.SRN8040TA BRNS
Magazyn zewnętrzny:
104000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8004 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 2,3A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 8x8x3.7mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |