SRU1038-470Y Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D SRU1038-047.0
Obudowa: Rys.SRU1038
Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 30%; prąd: 1,65A; rezystancja: 86mR; wymiary: 10x10x3.8mm; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 1,65A |
| Rezystancja: | 0,086 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Indukcyjność: | 47uH |
| Prąd: | 1,65A |
| Rezystancja: | 0,086 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 30% |
| Wymiary korpusu: | 10x10x3.8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |