RLB0912-4R7ML Bourns Dławik pionowy
Symbol Micros:
D V0004.70m 0912 BRNS
Obudowa: Rys.RLB0912
Dławik pionowy; THT; indukcyjność: 4,7uH; 20%; prąd: 4A; rezystancja: 0.022R; wymiary: 8,7x10mm; temperatura pracy: -40°C ~125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 4,7uH |
| Prąd: | 4A |
| Rezystancja: | 0,022 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 4,7uH |
| Prąd: | 4A |
| Rezystancja: | 0,022 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 8,7x10mm |