RLB0712-220KL Bourns Dławik pionowy
Symbol Micros:
D V0022.00k 0712 BRNS
Obudowa: Rys.RLB0712
Dławik pionowy; THT; indukcyjność: 22uH; 10%; prąd: 0.7A; rezystancja: 0.12R; wymiary: 6.7x10mm temperatura pracy: -40°C ~125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 22uH |
| Prąd: | 0,7A |
| Rezystancja: | 120 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: RLB0712-220KL
Obudowa dokładna: Rys.RLB0712
Magazyn zewnętrzny:
3200 szt.
| ilość szt. | 1200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4153 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 22uH |
| Prąd: | 0,7A |
| Rezystancja: | 120 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 6,7x10mm |