Dławik pionowy; 33uH;
Symbol Micros:
D V0033.00k/8x10
Obudowa: Rys.DV8x10
Dławik pionowy; THT; indukcyjność: 33uH; 10%; prąd: 1,4A; rezystancja: 110mR; wymiary: 7,5x11mm
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 1,4A |
| Rezystancja: | 110 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: Coils Electronic Co. Ltd.
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.DV8x10
Stan magazynowy:
1500 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6000 | 1,0500 | 0,7490 | 0,6400 | 0,6090 |
Producent: Coils Electronic Co. Ltd.
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.DV8x10
Stan magazynowy:
300 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6000 | 0,8790 | 0,6920 | 0,6400 | 0,6140 |
Producent: Coils Electronic Co. Ltd.
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.DV8x10
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6000 | 0,8790 | 0,6920 | 0,6400 | 0,6140 |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 33uH |
| Prąd: | 1,4A |
| Rezystancja: | 110 mOhm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 7,5x11mm |