RLB0914-331KL Bourns Dławik pionowy
Symbol Micros:
D V0330.00k 0914 BRNS
Obudowa: Rys.RLB0914
Dławik pionowy; THT; indukcyjność: 330uH; 10%; prąd: 0.74A; rezystancja: 0.760R; wymiary: 8,7x12mm; temperatura pracy: -40°C ~125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 330uH |
| Prąd: | 0,740A |
| Rezystancja: | 0,76Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: RLB0914-331KL
Obudowa dokładna: Rys.RLB0914
Magazyn zewnętrzny:
6000 szt.
| ilość szt. | 800+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6955 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: RLB0914-331KL
Obudowa dokładna: Rys.RLB0914
Magazyn zewnętrzny:
16700 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5216 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-22
Ilość szt.: 200
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 330uH |
| Prąd: | 0,740A |
| Rezystancja: | 0,76Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 8,7x12mm |