RLB0712-471KL Bourns Dławik pionowy
Symbol Micros:
D V0470.00k 0712 BRNS
Obudowa: Rys.RLB0712
Dławik pionowy; THT; indukcyjność: 470uH; 10%; prąd: 0.16A; rezystancja: 1.5R; wymiary: 6.7x10mm temperatura pracy: -40°C ~125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 470uH |
| Prąd: | 160mA |
| Rezystancja: | 1,5 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: RLB0712-471KL
Obudowa dokładna: Rys.RLB0712
Magazyn zewnętrzny:
10800 szt.
| ilość szt. | 1600+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4049 |
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 470uH |
| Prąd: | 160mA |
| Rezystancja: | 1,5 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 6,7x10mm |