Dławik pionowy; 2,2mH;
Symbol Micros:
D VK002.20k
Obudowa: Rys.DV9x12
Dławik pionowy; THT; indukcyjność: 2,2mH; 10%; prąd: 300mA; rezystancja: 2.85R; wymiary: 10x13mm
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 2,2mH |
| Prąd: | 0,3A |
| Rezystancja: | 2,85 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-10
Ilość szt.: 1000
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ dławika: | Pionowy |
| Montaż: | THT |
| Indukcyjność: | 2,2mH |
| Prąd: | 0,3A |
| Rezystancja: | 2,85 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 10x13mm |