LQP15MN3N9B02D Murata Dławik
Symbol Micros:
D0402S0000.0039/0.170A/0.50Rb
Obudowa: Rys.LQP15
Dławik; SMD0402; 3.9nH; 0,1nH; 0.170A; 0.50R; 500MHz; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 |
| Indukcyjność: | 3,9nH |
| Prąd: | 170mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja: | 0,1nH |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 |
| Indukcyjność: | 3,9nH |
| Prąd: | 170mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja: | 0,1nH |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |