MLZ1005M1R0WT000 TDK Dławik
Symbol Micros:
D0402S0001.00/0.450A/0.35Rm
Obudowa: Rys.MLZ1005
Dławik; SMD0402; 1uH; 20%; 0.450A; 0.35R; 2MHz; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,35 Ohm |
| Tolerancja: | 20% |
Producent: TDK
Symbol producenta: MLZ1005M1R0WT000
Obudowa dokładna: Rys.MLZ1005
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2900 |
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0402 |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,35 Ohm |
| Tolerancja: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |