LQG18HN1N2S00D Murata Dławik
Symbol Micros:
D0603S0000.001/1.10A/0.10Rs
Obudowa: Rys.LQG18
Dławik; SMD0603; 1.2nH; 0,3nH; 1.1A; 0.10R; 100MHz; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Indukcyjność: | 1,2nH |
| Prąd: | 1,1A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja: | 0,3nH |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: LQG18HN1N2S00D
Obudowa dokładna: Rys.LQG18
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 8000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1119 |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Indukcyjność: | 1,2nH |
| Prąd: | 1,1A |
| Rezystancja: | 0,1 Ohm |
| Tolerancja: | 0,3nH |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |