LQM18PN2R2MFRL Murata Dławik mocy
Symbol Micros:
D0603S0002.20/0.750A/0.375Rm
Obudowa: Rys.LQM18PN
Dławik mocy; SMD0603; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 750mA; rezystancja: wymiary: 0.375R; 1MHz; temperatura pracy: -40°C ~ 85°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Indukcyjność: | 2,2uH |
| Prąd: | 0,75A |
| Rezystancja: | 0,375Ohm |
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Indukcyjność: | 2,2uH |
| Prąd: | 0,75A |
| Rezystancja: | 0,375Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 1.6x0.8x0.8mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |