B82498F3470J000 TDK Dławik
Symbol Micros:
D0805S0000.047/0.600A/0.13Rj
Obudowa: Rys.B82498F
Dławik; SMD0805; 47nH; 5%; 0.6A; 0.13R; 200MHz; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 47nH |
| Prąd: | 0,6A |
| Rezystancja: | 0,13 Ohm |
| Tolerancja: | 5% |
Producent: EPCOS
Symbol producenta: B82498F3470J000
Obudowa dokładna: Rys.B82498F
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9202 |
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 47nH |
| Prąd: | 0,6A |
| Rezystancja: | 0,13 Ohm |
| Tolerancja: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |