B82498F3560J000 TDK Dławik
Symbol Micros:
D0805S0000.056/0.600A/0.14Rj
Obudowa: Rys.B82498F
Dławik; SMD0805; 56nH; 5%; 0.6A; 0.14R; 200MHz; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 56nH |
| Prąd: | 0,6A |
| Rezystancja: | 140 mOhm |
| Tolerancja: | 5% |
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 56nH |
| Prąd: | 0,6A |
| Rezystancja: | 140 mOhm |
| Tolerancja: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |