MLF2012DR33JT000 TDK Dławik
Symbol Micros:
D0805S0000.330/0.250A/0.40Rj
Obudowa: Rys.MLF2012
Dławik; SMD0805; 330nH; 5%; 0.250A; 0.4R; 25MHz; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 0,33uH |
| Prąd: | 0,25A |
| Rezystancja: | 0,4 Ohm |
| Tolerancja: | 5% |
| Producent: | TDK |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 0,33uH |
| Prąd: | 0,25A |
| Rezystancja: | 0,4 Ohm |
| Tolerancja: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |