LQM21PN2R2MGHL Murata
Symbol Micros:
D0805S0002.20/1.300A/0.156Rm
Obudowa: Rys.LQM21
Dławik mocy; SMD0805; 2.2uH; 20%; 1.3A; 0.156R; 40MHz; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 2,2uH |
| Prąd: | 1,3A |
| Rezystancja: | 0,156 Ohm |
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Indukcyjność: | 2,2uH |
| Prąd: | 1,3A |
| Rezystancja: | 0,156 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 2x1,25x0,9mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |