DFE201612E-R47M=P2 Murata Dławik mocy
Symbol Micros:
D0806S0000.47/4.500A/0.026Rm
Obudowa: Rys.DFE201612E
Dławik mocy; SMD0806; indukcyjność: 0.47uH; 20%; prąd: 4.5A; rezystancja: 0.026R; 1MHz; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0806 |
| Indukcyjność: | 0,47uH |
| Prąd: | 4,5A |
| Rezystancja: | 0,062 Ohm |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: DFE201612E-R47M=P2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.DFE201612E
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0300 | 0,5690 | 0,3780 | 0,3160 | 0,2940 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: DFE201612E-R47M=P2
Obudowa dokładna: Rys.DFE201612E
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5253 |
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0806 |
| Indukcyjność: | 0,47uH |
| Prąd: | 4,5A |
| Rezystancja: | 0,062 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 2x1.60x1.25mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |