DFE252012F-2R2M=P2 Murata Dławik mocy
Symbol Micros:
D1008S0002.20/3.300A/0.082Rm A
Obudowa: Rys.DFE252012F
Dławik mocy; SMD1008; indukcyjność: 2.2uH; 20%; prąd: 3.3A; rezystancja: 0.082R; Automotive; AEC-Q200; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1008 |
| Indukcyjność: | 2,2uH |
| Prąd: | 3,3A |
| Rezystancja: | 0,082 Ohm |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-19
Ilość szt.: 3000
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1008 |
| Indukcyjność: | 2,2uH |
| Prąd: | 3,3A |
| Rezystancja: | 0,082 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 2,5x2x1,2mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |