MLP2520S100MT0S1 TDK Dławik mocy
Symbol Micros:
D1008S0010.00/0.700A/0.280Rm
Obudowa: Rys. MLP2520
Dławik mocy; SMD1008; indukcyjność: 10uH; 20%; prąd: 0.7A; rezystancja: 0.28R; 2MHz; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1008 |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 0,7A |
| Rezystancja: | 0,28 Ohm |
| Producent: | TDK |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1008 |
| Indukcyjność: | 10uH |
| Prąd: | 0,7A |
| Rezystancja: | 0,28 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 20% |
| Wymiary korpusu: | 2,5x2x1mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |