Dławik; 470nH
Symbol Micros:
D1210S0000.470/0.450A/0.50Rj
Obudowa: Rys.NLV32T
Dławik; SMD1210; 470nH; 5%; 0.450A; 0.50R; 25,2MHz; temperatura pracy: -40°C~105°C
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 |
| Indukcyjność: | 0,47uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja: | 5% |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 |
| Indukcyjność: | 0,47uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja: | 5% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |