CM322522-150KL Bourns / B82422T1153K000TDK Dławik
Symbol Micros:
D1210S0015.00/0.130A/2.8Rk
Obudowa: Rys.CM322522
Dławik; SMD1210; 15uH; 10%; 0.130A; 2.8R; 2,52MHz; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 |
| Indukcyjność: | 15uH |
| Prąd: | 0,13A |
| Rezystancja: | 2,8 Ohm |
| Tolerancja: | 10% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM322522-150KL
Obudowa dokładna: Rys.CM322522
Magazyn zewnętrzny:
22000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4982 |
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1210 |
| Indukcyjność: | 15uH |
| Prąd: | 0,13A |
| Rezystancja: | 2,8 Ohm |
| Tolerancja: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |