CM453232-1R0KL Bourns Dławik mocy
Symbol Micros:
D1812S0001.00/0.450A/0.50Rk
Obudowa: Rys.CM453232
Dławik mocy; SMD1812; indukcyjność: 1uH; 10%; prąd: 0.45A; rezystancja: 0.5R; 7,96MHz; temperatura pracy: -40°C ~ 125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM453232-1R0KL
Obudowa dokładna: Rys.CM453232
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6317 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM453232-1R0KL
Obudowa dokładna: Rys.CM453232
Magazyn zewnętrzny:
1600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5978 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM453232-1R0KL
Obudowa dokładna: Rys.CM453232
Magazyn zewnętrzny:
18500 szt.
| ilość szt. | 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3608 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-07
Ilość szt.: 500
| Producent: | Bourns |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 1uH |
| Prąd: | 450mA |
| Rezystancja: | 0,5 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 4x3.2x3.2mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |