CM453232-221KL Bourns Dławik
Symbol Micros:
D1812S0220.00/0.100A/10.0Rk
Obudowa: Rys.1812ind
Dławik; SMD1812; 220uH; 10%; 0.100A; 10.0R; 796kHz; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 0,1A |
| Rezystancja: | 10 Ohm |
| Tolerancja: | 10% |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM453232-221KL
Obudowa dokładna: Rys.1812ind
Magazyn zewnętrzny:
500 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5973 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM453232-221KL
Obudowa dokładna: Rys.1812ind
Magazyn zewnętrzny:
89000 szt.
| ilość szt. | 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4787 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: CM453232-221KL
Obudowa dokładna: Rys.1812ind
Magazyn zewnętrzny:
134000 szt.
| ilość szt. | 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3608 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-22
Ilość szt.: 500
| Producent: | Bourns |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 0,1A |
| Rezystancja: | 10 Ohm |
| Tolerancja: | 10% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |