LQH43PN221M26L Murata Dławik
Symbol Micros:
D1812S0220.00/0.220A/2.9Rm
Obudowa: Rys.LQH43
Dławik; SMD1812; 220uH; 20%; 0.22A; 3,48R; 1MHz; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 220mA |
| Rezystancja: | 3,48Ohm |
| Tolerancja: | 20% |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: LQH43PN221M26L
Obudowa dokładna: Rys.LQH43
Magazyn zewnętrzny:
2500 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6332 |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 220mA |
| Rezystancja: | 3,48Ohm |
| Tolerancja: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |