LQH43CN221K03L Murata Dławik mocy
Symbol Micros:
D1812S2200.00/0.100A/4.0Rk
Obudowa: Rys.LQH43
Dławik mocy; SMD1812; indukcyjność: 220uH; 10%; prąd: 0.110A; rezystancja: 4R; 1MHz; temperatura pracy: -40°C ~ 85°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 110mA |
| Rezystancja: | 4 Ohm |
| Producent: | MURATA |
| Typ dławika: | Mocy |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1812 |
| Indukcyjność: | 220uH |
| Prąd: | 110mA |
| Rezystancja: | 4 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Wymiary korpusu: | 4x3.2x2.6mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |