IHLP6767DZERR56M01 Vishay Dławik
Symbol Micros:
D6767S0000.56/62.0A/0.001Rm
Obudowa: Rys.IHLP6767DZ
Dławik; SMD6767; 560nH; 20%; 62A; 1.52mR; 100kHz; temperatura pracy: -55°C~125°C
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 6767 |
| Indukcyjność: | 0,56uH |
| Prąd: | 62A |
| Rezystancja: | 0,00152 Ohm |
| Tolerancja: | 20% |
| Producent: | VISHAY |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 6767 |
| Indukcyjność: | 0,56uH |
| Prąd: | 62A |
| Rezystancja: | 0,00152 Ohm |
| Tolerancja: | 20% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |