B2412S-1WR3 SIP4 (4pin) HI-LINK
Symbol Micros:
DC B2412s-1wr3 HI
Obudowa: MNp-11.6x6.0-4
DC/DC Converter, 1W, 84mA, Vin 24V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 88% Zamiennik dla: AM1S-2412SZ, AM1S-2412S-NZ, AM1SS-2412SZ, AM1SS-2412S-NZ, AM1SS-
Parametry
| Napięcie wejściowe zakres: | 21,6V ~ 26,4V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 84mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 12V |
| Sprawność: | 88% |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Napięcie wejściowe zakres: | 21,6V ~ 26,4V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 84mA |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 12V |
| Sprawność: | 88% |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wejściowe: | 24V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Napięcie izolacji: | 1500V |