F0305S-1WR3 SIP7 (4pin)
Symbol Micros:
DC F0305s-1wr3 HI
Obudowa: MNs-15.24x7.5-12
DC/DC Converter, 1W, 200mA, Vin 3,3V, Vout 5V, Viso 3000VDC, EFF 79%
Parametry
| Napięcie wejściowe zakres: | 2,97V ~ 3,63V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 5V |
| Sprawność: | 79% |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wejściowe: | 3,3V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie wejściowe zakres: | 2,97V ~ 3,63V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 5V |
| Sprawność: | 79% |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wejściowe: | 3,3V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napięcie izolacji: | 3000V |