1N4448 dioda impulsowa
Symbol Micros:
DI1N4448
Obudowa: DO35
0,15A; 75V; fast <4ns; pakowanie: ammo
Parametry
| Obudowa: | DO35 |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 150mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 75V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 1N4448
Obudowa dokładna: DO35
Magazyn zewnętrzny:
100000 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0250 |
| Obudowa: | DO35 |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 150mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 75V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |