BA157 dioda impulsowa
Symbol Micros:
DIBA157
Obudowa: DO41
1A; 400V; fast <300ns; pakowanie: ammo
Parametry
| Obudowa: | DO41 |
| Producent: | TSC |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 400V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | THT |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BA157
Obudowa dokładna: DO41
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0634 |
| Obudowa: | DO41 |
| Producent: | TSC |
| Prąd przewodzenia: | 1A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 400V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | THT |