BAV103 dioda impulsowa
Symbol Micros:
DIBAV103 smd VIS
Obudowa: SOD80 (MINIMELF)
0,25A; 250V; szybka <50ns; pakowanie: taśma/krążek ; BAV103-GS08 BAV103-GS18
Parametry
| Obudowa: | SOD80 (MINIMELF) |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 0,25A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 250V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: Vishay
Symbol producenta: BAV103-GS08 RoHS
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
karta katalogowa
Stan magazynowy:
16430 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4980 | 0,2280 | 0,1240 | 0,0925 | 0,0830 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: BAV103-GS18
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
255 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0830 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: BAV103-GS08
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
27500 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0830 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: BAV103-GS18
Obudowa dokładna: SOD80 (MINIMELF)
Magazyn zewnętrzny:
157500 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0830 |
| Obudowa: | SOD80 (MINIMELF) |
| Producent: | VISHAY |
| Prąd przewodzenia: | 0,25A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 250V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |