BAV199WQ-7 SOT323 DIODES
Symbol Micros:
DIBAV199WQ-7 DIODES
Obudowa: SOT323
0,16A; 85V; SMD; pakowanie: taśma/krążek
Parametry
| Obudowa: | SOT323 |
| Producent: | DIODES |
| Prąd przewodzenia: | 0,16A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 85V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: BAV199WQ-7
Obudowa dokładna: SOT323
Magazyn zewnętrzny:
36000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1085 |
| Obudowa: | SOT323 |
| Producent: | DIODES |
| Prąd przewodzenia: | 0,16A |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 85V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |