BAV23S-TP SOT23 MCC
Symbol Micros:
DIBAV23S-TP MCC
Obudowa: SOT23
0,225A; 200V; SMD; 50ns; 0,35W; pakowanie: taśma/krążek
Parametry
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | MCC |
| Prąd przewodzenia: | 225mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 200V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: Micro Commercial Components Corp.
Symbol producenta: BAV23S-TP
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
174000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0412 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | MCC |
| Prąd przewodzenia: | 225mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 200V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |