BAV70 dioda impulsowa z podwójną katodą
Symbol Micros:
DIBAV70 ONS
Obudowa: SOT23
0,2A; 70V; ultra szybka <6ns; pakowanie: taśma/krążek BAV70,235 BAV70,215 BAV70LT1G BAV70LT3G
Parametry
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 70V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: BAV70LT1G
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
18000 szt.
| ilość szt. | 18000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0305 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: BAV70LT3G
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
1605000 szt.
| ilość szt. | 50000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0298 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: BAV70LT1G
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
5469000 szt.
| ilość szt. | 51000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0298 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ONSEMI |
| Prąd przewodzenia: | 200mA |
| Napięcie wsteczne maks. [Vrrm]: | 70V |
| Typ: | Dioda przełączająca |
| Montaż: | SMD |