BLM18PG121SN1D Murata / ACMS160808A121 2A Max Echo Koralik ferrytowy
Symbol Micros:
DK0603S0120.0/2.000A/0.050R
Obudowa: Rys.BLM18p
Koralik ferrytowy; impedancja: 120R; (100MHz); +-25%; 2A; 0.05R; SMD0603; temperatura pracy: -55÷125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Impedancja @ 100MHz: | 120 Ohm |
| Prąd: | 2A |
| Rezystancja: | 0,05 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18PG121SN1D RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BLM18p
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3968 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2720 | 0,1040 | 0,0595 | 0,0432 | 0,0389 |
Producent: MAX ECHO
Symbol producenta: ACMS160808A1212A RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BLM18p
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2500 | 0,0937 | 0,0503 | 0,0368 | 0,0345 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18PG121SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18p
Magazyn zewnętrzny:
7250 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0389 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18PG121SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18p
Magazyn zewnętrzny:
924000 szt.
| ilość szt. | 8000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1196 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18PG121SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18p
Magazyn zewnętrzny:
1471000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0540 |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Impedancja @ 100MHz: | 120 Ohm |
| Prąd: | 2A |
| Rezystancja: | 0,05 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ ferrytu: | Koralik |