BLM18AG221SN1D Murata Koralik ferrytowy
Symbol Micros:
DK0603S0220.0/0.500A/0.250R
Obudowa: Rys.BLM18a
Koralik ferrytowy; impedancja: 220R; (100MHz); +-25%; 0.7A; 0.25R; SMD0603; temperatura pracy: -55÷125°C
Parametry
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Impedancja @ 100MHz: | 220 Ohm |
| Prąd: | 0,7A |
| Rezystancja: | 0,250 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG221SN1D RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
karta katalogowa
Stan magazynowy:
12000 szt.
| ilość szt. | 20+ | 100+ | 500+ | 4000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1920 | 0,0718 | 0,0383 | 0,0279 | 0,0265 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG221SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
Magazyn zewnętrzny:
278000 szt.
| ilość szt. | 16000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0328 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG221SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
Magazyn zewnętrzny:
56000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0449 |
Producent: Murata Elektronik GmbH
Symbol producenta: BLM18AG221SN1D
Obudowa dokładna: Rys.BLM18a
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0341 |
| Producent: | MURATA |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 |
| Impedancja @ 100MHz: | 220 Ohm |
| Prąd: | 0,7A |
| Rezystancja: | 0,250 Ohm |
| Tolerancja [%]: | 25% |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Typ ferrytu: | Koralik |